Kredyt na 24 miesiące do 10.000 zł

Czy szukasz szybkiego rozwiązania finansowego, którego efektem będzie pozyskanie gotówki?

Jeśli tak, to mamy dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję kredytu. Kredyt możesz spłacać w określonym terminie a wysokość raty miesięcznej możesz dopasować do swoich możliwości finansowych. Oczywiście wysokość raty miesięcznej będzie również zależała od kwoty jaką wybierzesz i jaką chcesz pożyczyć. Pamiętaj jednak aby wysokość miesięcznego zobowiązania była tak dopasowana, abyś mógł bez problemów regulować miesięczne zobowiązania ratalne z tytułu otrzymanej pożyczki pamiętając, że w ciągu całego miesiąca będziesz miał także inne wydatki i zobowiązania. Postaraj się umiejętnie wyliczyć te potrzeby.

Kredyt w tej ofercie to bardzo ciekawa opcja pożyczki, gdzie pieniądze możesz pożyczyć nawet na 24 miesiące. Maksymalna kwota o jaką możesz wnioskować to 10.000 zł. Z uwagi na fakt, że jest to produkt bankowy ale nie komercyjny, procedura weryfikacji zdolności kredytowej każdego kredytobiorcy jest sprawą bardzo indywidualną. Analiza nie wyklucza osób, które mają słabszy bik czy posiadają wpisy w innych bazach dłużników. Dla takich osób przeprowadza się odrębną procedurę weryfikacji dwuetapowej a często uproszczonej. Dzięki właśnie tego typu zabiegom jest duża szansa na uzyskanie kredytu nawet jeśli posiadasz negatywne wpisy w bazach bik, big czy krd.


Podstawowym elementem jaki brany jest pod uwagę w tej ofercie, jest posiadanie wynagrodzenia na minimalnym poziomie 2250zł (brutto), z tytułu umowy o pracę, zlecenia, o dzieło, renta lub emerytura oraz ukończone 21 lat. Aktualnie jest to najtańsza oferta pożyczki długoterminowej pośród innych tego typu kredytów ratalnych.

 Szybka pożyczka ratalna gotówkowa bez bik na dowód

 

Złóż wniosek o pożyczkę Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki 5000 PLN; ilość rat: 12; prowizja: 54,4%; odsetki w skali roku: 10%; wartość prowizji 2720,00 PLN; wartość odsetek 274,16 PLN; całkowita kwota do zapłaty 7994,16 PLN; RRSO 154%.

 

Wróć na stronę główną

8 komentarzy

    1. Przyznali mi 7 tyś a wniosek złożyłem na 10 tyś. Zaświadczenia nie chcieli a nawet sam im pisałem wiadomość, że może to zaświadczenie od pracodawcy podniesie kwotę do wypłaty. Bazy mam takie sobie, różnie to bywa w jednej dostaje a w drugiej nie. Myślę że to zależy od tego jak „głęboko” wstecz sięgają on historii. U mnie widać kilka windykacji ale to było jakieś 7 lat temu więc może sprawdzili tylko ostatnie 2 albo 3 lata?

  1. Pilnie potrzebuję pożyczki chciałabym wyjść z kłopotów finansowych ale nie wiem jak. Mam stały dochód i wpisy w BIKu nie wiem czy u was uzyskamy pomoc .Proszę o odpowiedz

  2. Miesiąc styczeń 2018 zakończył się na przyzwoitym poziomie akceptacji. Wskaźnik przyznanych pożyczek w stosunku do złożonych wniosków wyniósł 71%. Łączna suma wypłaconych pożyczek za ten miesiąc wyniosła 78 tys.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *