Pożyczka na 2 lata do 10.000 zł

Pożyczka oferowana jest dla osób fizycznych jak również dla prowadzących działalność gospodarczą.

Proces ubiegania się o pożyczkę w całości odbywa się przez Internet, jest więc bardzo prosty i szybki. Nie wymagamy poręczeń ani zabezpieczeń. A wszystko po to, by dostosować się do potrzeb naszych Klientów. Maksymalny okres pożyczki wynosi 24 miesiące a maksymalna kwota pożyczki nawet 10.000 zł. Produkt przeznaczony jest również dla osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą a zaletą jest fakt, że można otrzymać pożyczkę nawet od pierwszego dnia po założeniu działalności bez konieczności dokumentowania dochodów czy zaświadczeń z Urzędu Skarbowego i ZUS.

Firma wychodzi też na przeciw potrzebą osób starszych i proponuje pożyczkę nawet do 80 lat. Weryfikacja w krd nie jest przeprowadzana tak więc szansę na uzyskanie kredytu mają te osoby, które z różnych powodów znajdują się w tej bazie. Wysoka przyznawalność na poziomie ponad 80% to zaleta, z której skorzystało już bardzo wiele osób.

 

pożyczka na raty bez bik dla zadłużonych

 

Złóż wniosek o pożyczkę

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5000 zł na okres 23 miesięcy wynosi 81,05%. Rata miesięczna 373,37 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 514,43 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 2490 zł, opłata administracyjna (miesięczna) 25 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 579,43 zł

Wróć na stronę główną