Pożyczka online na 36 miesięcy

Szybka pożyczka online na 36 miesięcy nawet do 5 000 PLN.

Pożyczkę w całości możesz otrzymać online, wprowadzając dane do wniosku kredytowego. W tej opcji możesz uzyskać pożyczkę w kwocie do 5 000 zł na okres 36 miesięcy. Podstawowe wymagania odnośnie do pożyczkobiorcy to: wiek 20 do 80 lat, numer pesel, telefon komórkowy oraz stały dochód. Ciekawym rozwiązaniem pożyczki długoterminowej w systemie ratalnym jest możliwość uzyskania gotówki nie tylko poprzez przelew na rachunek bankowy, ale także otrzymanie swojej pożyczki kurierem z dowozem gotówki do domu lub odebranie jej w dowolnej placówce pocztowej. Jak większość firm również i tutaj wymagany będzie przelew weryfikacyjny potwierdzający, że osoba składająca wniosek jest właściwą osobą, której można wypłacić pożyczkę.
Weryfikacja danych osobowych następuje po wykonaniu przelewu na kwotę 1 grosza. Po pozytywnej weryfikacji system w ciągu kilku minut informuje poprzez wysłanie wiadomości SMS oraz e-mail o decyzji i przyznanej kwocie kredytu. Dość specyficznym rozwiązaniem jest również złożenie klientowi niższej kwoty pożyczki od tej, którą wnioskował. Dzieje się tak dlatego, że system ocenia zdolność kredytową klienta na podstawie danych, jakie zostały wprowadzone we wniosku. Większość firm nieudzielających pożyczek, bardzo często odrzuca definitywnie klienta, a ten odchodzi „z kwitkiem”. Tutaj pomimo słabszej kondycji swoich baz dłużników BIK, BIG czy KRD może się pojawić propozycja udzielenia pożyczki na niższą kwotę.

 

Pożyczka chwilówka na raty gotówka w 15 minut

Złóż wniosek o pożyczkę

 

Minimalny okres trwania umowy (okres spłaty) pożyczki wynosi 6 miesięcy, maksymalny okres to 36 miesiące. Maksymalne RRSO wynosi 257,17 % przy pożyczce 1000zł na okres 6 miesięcy z maksymalną ratą w wysokości 283,23zł (kolejne raty równe).

Wróć na stronę główną