Pożyczka 15.000 zł na 36 miesięcy

Oferta pożyczki z indywidualną wysokością raty miesięcznej, którą możesz wybrać samodzielnie jak również dzień spłaty raty.

Oferta pożyczki daje wyjątkową możliwość spłaty pierwszej raty nawet po 2 miesiącach od momentu jej zaciągnięcia. Dodatkowo firma udzielająca pożyczki może w wyjątkowych sytuacjach zgodzić się na przerwę w spłacie rat w tzn. „wakacjach kredytu”. Oznacza to, że możesz odłożyć płatności ratalne np. przez kolejne 3 miesiące. Opcja ta oczywiście dostępna jest dla osób, które terminowo spłacili poprzednie zobowiązania miesięczne. Bardzo szybka i prosta weryfikacja bez zbędnych formalności, najczęściej nie są wymagane żadne dokumenty. Kolejnym ciekawym elementem udostępnionym w ramach przyznanego kredytu jest samodzielny wybór.

Jednym słowem pożyczka jest bardzo ciekawym rozwiązanie a firma udostępnia na swojej stronie umowę do wglądu przed jej podpisaniem. Weryfikacja klientów w bazach bik, big i krd jest przeprowadzana jedynie dla nowych klientów ale jeśli okaże się, że prowadzisz inne swoje zobowiązania pożyczkowe terminowo, które masz do spłaty u innych przedstawicieli, wówczas wewnętrzna baza firmy może dopuścić Cię do akceptacji wypłaty pożyczki, nawet jeśli twoja historia kredytowa nie jest idealna.

 

hapipozyczki chwilówka pożyczka na raty bez bik

 

Złóż wniosek o pożyczkę Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki – 2 000 zł; łączna kwota odsetek – 114,69 zł; prowizja – 1 092 zł; stała roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy; wysokość miesięcznych rat: 267,01 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta – 3 206,69 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania – 154,76%; całkowity koszt pożyczki – 1 206,69 zł.

Wróć na stronę główną